reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: shika9

Login: shika9
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.11.2007r.
Ost. logowanie: 26.01.2019, 20:28
Punkty: 17 903
Wiek 27
Status offline
Opis Catch Me If You Can

sobota, 26.01.2019r.

shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż górnikowi kopać diamenty i monety w tej fascynującej grze.
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Załóżmy, że zostałeś przyjęty do szpitala wielospecjalistycznego, ponieważ twoje zdrowie było w złym stanie. Teraz jesteś z powrotem na nogach i czujesz się dobrze. Ale lekarz powiedział, że powinieneś być pod nadzorem jeszcze przez kilka dni. Masz dość pobytu w szpitalu i chcesz stąd uciec. Teraz jest już noc i nikt nie może cię zauważyć, ponieważ większość pracowników opuściła szpital. Odblokuj główne drzwi i uciekaj ze szpitala, rozwiązując łamigłówki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: King of Bikes to ekscytująca gra motocyklowa, której głównym celem jest dotarcie do końca toru. Nie będzie to łatwe! Trasy są wypełnione skoczniami, pętlami, gigantycznymi młotami, smokami i innymi spektakularnymi przeszkodami.

Zaczynasz grę tylko z jednym motocyklem, ale możesz wykorzystać zarobione pieniądze, aby odblokować inne. Każdy z twoich motorów ma swoje własne funkcje, aby zdobyć najtrudniejsze poziomy, musisz użyć najlepszego, który może pomóc Ci wykonać spektakularne akrobacje.
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Naładuj generator unikając przeszkód w tej wciągającej grze logicznej.

Znajdź sposób na pokonanie każdego z 20 wyzwań, które Ci przedstawiamy. Używaj magnesów i odkrywaj nowe zastosowania dla różnych mechanik, próbując pokonać je w jak najmniejszej liczbie ruchów.
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś zamknięty w tej wymarzonej sypialni. Rozejrzyj się i znajdź coś, co możesz wykorzystać do odblokowania drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zwykle królowe, bez względu na to, gdzie rządzą, są aroganckie, zakochane w sobie,twierdzą że są najlepsze we wszystkim, uwielbiają wszystkich kontrolować i mówić, jak coś powinno być lub nie być. Teraz wyobraź sobie, że istnieje królowa pustyni, która uwielbia wszystko kontrolować. Ta pani Ashanti mieszka na pustyni i jej wielkim hobby jest zrujnować każdy dzień napotkanego podróżnika. Na przykład, kiedy ją na swojej drodze zobaczysz, ona powie ci wiele rzeczy, które będziesz musiał zrobić, aby kontynuować swoją podróż.

Czy jest jakiś podróżnik, który chciałby mieć problemy podczas swoich przygód? Nie, każdy chce czuć się wolnym i nie mieć żadnych problemów.

Nasz gracz jest zwykłym podróżnikiem, kroczącym przez pustynię. Jeśli chce uzyskać pozwolenie od królowej, aby przejść przez jej usiane piaskiem królestwo, będzie musiała wypełnić zadania, które dała mu Ashanti. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju żądań będzie od niego wymagać. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w tej misji. Baw się dobrze!
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Valdi uciec z lodowatego labiryntu, mimo wysiłków cienia, by udaremnić twoje postępy.

Białe kafelki - znikają po jednym kroku
Złote kafelki - nigdy nie znikają
Czerwone płytki - krok na jednym z nich i wszystkie czerwone płytki znikną
Zielony kafelek - twój cel (poziomowy portal ewakuacyjny)
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Piąta odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Pomóż Adamowi w jego podróży, aby rozwiązał napotkane zagadki, pokonał wszystkie przeszkody i znalazł prawdziwą miłość!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Adam & Eve Series
shika9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mroczna platformówka, w której grasz jako postać o imieniu Rose, która jest w trakcie podróży. Musi znaleźć odpowiedzi, które można osiągnąć jedynie poprzez zagłębianie się głęboko w otchłań poniżej, aby pozbyć się swoich koszmarów. Poruszaj się po każdym poziomie i odkrywaj tajemnicze miejsca, które czekają na Ciebie.
Gracze online (1):
Polecamy: