reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: minga92

Login: minga92
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.02.2009r.
Ost. logowanie: 30.12.2021, 20:30
Punkty: 1 428
Wiek 24
Status offline
Opis

poniedziałek, 30.09.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pełna wersja gry Swords And Sandals 2 - jeszcze wiecej broni i zbroi!
minga92 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Milionerzy wracają w wielkim stylu po dwumiesięcznej przerwie!
Wykaż się swoją wiedzą. Gra na podstawie programu (teleturnieju) milionerzy.

Uwaga Jeżeli nie pokazują Ci się pytania, kliknij "Rezygnuję", a następnie "Zagraj jeszcze raz" i pytania się pojawią.
minga92 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Celuj tak by dopasowac 3 kulki tego samego koloru obok siebie.
minga92 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Rysujemy kolorowe kreski, przeciwnik nie może najechać na to co narysowaliśmy.W grę może grać nawet do 6 osób przy jednym komputerze, ewentualnie możemy grać w trybie singleplayer z botami.

czwartek, 22.08.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest doprowadzić do tego, by cała plansza była w jednym kolorze. By tego dokonać wybierz poziom trudności i kliknij.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 17.08.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra zręcznościowa dla jednego bądź dwóch graczy. W tej produkcji pies i kot obrzucają się wzajemnie wszystkim co popadnie.

czwartek, 15.08.2019r.

minga92 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zdominuj rynek nieruchomości zarządzając domami i pieniędzmi! Build-A-Lot stawia przed Tobą wyzwanie podjęcia wyboru drogi, dzięki której zbijesz fortunę: lepiej obracać nieruchomościami, czy też spokojnie czekać na wpływy z ich wynajmu. Czy zdołasz wybudować kino na życzenie lokalnej gwiazdy filmowej? Lub lodowisko na zbliżające się igrzyska? Oczywiście! Na pewno spodoba Ci się także kolorowa grafika oraz liczne ulepszenia domów jak kryty basen lub kręgielnia. Na bardziej zaawansowanych etapach można także upiększać muzea, wille i pałace! W Build-A-Lot czeka na Ciebie wiele budowania, dlatego złap za łopatę i zaczynamy!
minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź swoją armię chmur do zwycięstwa. Cloud Wars to w istocie bardzo wciągająca, choć rzeczywiście uproszczona strategia czasu rzeczywistego (RTS). Rozwijamy własne chmurki, zdobywamy gwiazdki i próbujemy przejąć kontrolę nad całym nieboskłonem. Szybkie to i wciągające. Polecamy!
Sterowanie za pomocą myszki.
minga92 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciekawa gra logiczno-zręcznościowa, w której musisz tak sterować ruchem pojazdów na skrzyżowaniach, aby nie doprowadzić do kolizji. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.
minga92 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wampirzy wirus zaraził wszystkich i zdominował świat, jesteś ostatnim ocalałym, który może powstrzymać tę apokalipsę. Poruszaj się wokół, zbieraj i zbadaj rzeczy, podczas gdy z cienia ukrywa się śmiertelne zło. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (2):
Polecamy: