reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Roxygirl1988

Login: Roxygirl1988
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2014r.
Ost. logowanie: 26.09.2021, 17:36
Punkty: 5 091
Wiek 33
Status offline
Opis

środa, 23.06.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Moc w Twoim palcu! Klikaj myszką, aby uderzać potwory i klikaj specjalne przyciski, aby uwolnić swoją moc. Zabij hordy potworów i zostań prawdziwym łowcą potworów. Nie przestawaj klikać i zostań bohaterem tej epickiej wojny przeciwko potworom i innym przerażającym stworzeniom. Ta gra jest jedną z najlepszych gier typu Idle RPG. Monsters Impact to fantastyczna gra RPG z tysiącami poziomów i mnóstwem unikalnych potworów.

poniedziałek, 21.06.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja gry, w której prowadzimy restaurację dla pingwinów. Bohaterka gry - Penny - powróciła w rodzinne strony i zamierza otworzyć własny interes. Pomóż jej obsłużyć klientów w czterech różnych lokacjach. Zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.
Za zarobione pieniądze kupuj ulepszenia.

sobota, 19.06.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wykorzystaj swoje umiejętności detektywistyczne, aby zebrać wskazówki z tysięcy obrazów. Pomagasz policji znaleźć dowody w rozwiązywaniu spraw. Na pierwszy rzut oka obrazy wydają się takie same, ale są różnice i będziesz musiał jak najlepiej je wykorzystać, rywalizując z innymi detektywami. Będziesz musiał być lepszy i szybszy niż Twoi przeciwnicy!

piątek, 04.06.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze w Miami.
Sterowanie:
W;S;A:D lub Strzałki - poruszanie się
Ctrl - akcja

niedziela, 16.05.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź na Antarktydzie kawiarnie dla pingwinów, zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź na Antarktydzie kawiarnie dla pingwinów, zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.

wtorek, 27.04.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czas, by dzielny króliczek uratował sytuację w Ninja Rabbit!

Jego przyjaciół porwano i wrzucono do klatek gdzieś głęboko w sieci jaskiń. Poprowadź go przez każdy ekscytujący poziom i używaj liny z hakiem, by odnaleźć swoich kompanów w tej grze o ninja. Po drodze można także znaleźć mnóstwo pysznych marchewek, musisz jednak także wypatrywać wartościowych dzwonków!
Jak grać w grę Ninja Rabbit?

Połącz siły z futrzastym i czasem wściekłym wojownikiem w tej uroczej grze akcji. Królik chce uratować swoich przyjaciół w sieci jaskiń, nie wie jednak, na kogo może się tam natknąć. Czyhają tam na niego samuraje, a nawet inni ninja!
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze w Miami.

niedziela, 07.03.2021r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zespół policjantów wraz z zespołem detektywów ma zawsze kilka miejsc pracy. Są tutaj, aby rozwiązać każdą sprawę kryminalną i upewnić się, że jesteśmy bezpieczni. W trakcie swojej kariery policjanci i detektywi rozwiązują wiele spraw, od małych rabusiów po skomplikowane sprawy dotyczące seryjnych morderców. W każdym przypadku inwestują taką samą ilość energii, upewniając się, że problem zostanie rozwiązany na czas.

Policjantka Lisa wraz z detektywem Dennisem i zespołem doświadczonych kryminologów przybywają na miejsce zbrodni. Tym razem chodzi o morderstwo. Miss Virginia została znaleziona martwa w swoim domu. Policja spróbuje dowiedzieć się, kto jest mordercą Virginii, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zobaczmy razem, jakie dowody można znaleźć na miejscu zbrodni i zobaczmy, jak możemy pomóc w śledztwie.

Poszukamy dowodów, ale może będzie świadek w sprawie. Wiemy, że będzie to dla nas duże wyzwanie, więc działajmy jak prawdziwi profesjonaliści i jak najszybciej rozwiążmy tę sprawę.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zamień bloki, aby utworzyć grupę 3 lub więcej identycznych elementów sąsiadujących poziomo lub pionowo. Dopasuj, aż odblokujesz i wyczyścisz wszystkie płytki. Użyj ulepszeń, aby przyspieszyć proces. W tej grze jest 36 interesujących poziomów.
Gracze online (1):
Polecamy: